Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kurosaki Ryu - GeraltWOLF

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet příspěvků : 118

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ryu
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Tengetsu
Hodnost: Zástupce Shinigami

Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Empty
PříspěvekPředmět: Kurosaki Ryu - GeraltWOLF   Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 7:58 pm

Jméno: Ryu

Příjmení: Kurosaki

Rasa: Člověk/Shinigami (podobně jako tátovo ani moje vlastní tělo zatím nebylo zničeno)

Věk: 17

Výška: 182 cm

Váha: 76 kg

Místo původu: Karakura Town

Bydliště: Karakura, Klinika Kurosaki

Oblíbené: Tréninky s bráchou a Tengetsuem, holky, pojídání melounu, fast-food, kamarádi, vtipálci, pizza.

Neoblíbené: Manipulátoři, frajírci, lidé co šikanují ostatní, květák, nemocnice, holow.

Fobie: Jediná moje fobie je ta že se bojím abych nedostal nějakou nemoc která mě na delší čas upoutá na lůžko v nemocnici.

Rodina:
Kurosaki Ichigo - Bratr
Kurosaki Ishin - Otec
Kurosaki Karin - Sestra
Kurosaki Yuzu - Sestra

Povaha: Klidný, rozvážný ale přátelský. Nedělá mi problém seznamovat se s novými lidmi. Jsem docela pohodář ale když se jednou naštvu...tak to stojí za to. Jen tak něco mě nevyděsí a ani nepřekvapí. Dokážu si udržet klidný výraz skoro při každé situaci.

Životopis:
Narodil sem se ve městě Karakura do rodiny Kurosaki. Už odmala sem viděl duchy a také vykazoval známky vysokého reiatsu (tátovi geny se nezapřou). Stejně tak sem po otci zdědil výdrž a talent na bojová umění. Proto jsem ve svých 5ti letech začal chodit do stejného Doja jako bratr. Navštěvoval sem ho do svých 15ti let. Mezitím sem hodně běhal k čemuž napomáhalo i to že taťka se choval stejně ke mě jako bratrovi a tak sem nesměl ani na minutu polevit ve střehu jinak hrozilo že proletím dveřmi po tátově ráně. Brácha tou dobou hodně navštěvoval strejdu Uraharu a strejdu Tessaie. Občas mě brával sebou a mě se v tom obchůdku moc líbilo.

V den mích 15tých narozenin jsme šli opět ke strejdovi do obchodu prý že tam na mě čeká překvapení. Houby překvapení, strejda mě vzal už ve dveřích tou svojí holí přímo mezi oči. Po pár minutách sem si uvědomil že moje tělo leží asi 2 metry ode mě. Ale to už se řetěz kterým sem byl spojen s tělem přetrhl na dva po zásahu od strejdy Tessaie. Hodily mě do nějaký jámy s tím že mám 72 hodin abych se vrátil jako shinigami. Doteď si pamatuju bráchův výraz když sem po 18ti hodinách vylezl v shihakusho z díry ven. Pamatuju si že docela naštvaně hulákal jak je to možný že sem vylezl tak brzo. Strejda Urahara se tomu jenom smál s tím že jestli to takhle bude pokračovat tak nakonec zvládnu nějakou jeho metodu bankai za jediný den. To sem tehdy nepochopil. No... po tomhle jejich rozhovoru se brácha přeměnil do stejné formy jako já a už na mě letěl. Chvíli sme bojovali a já jako správný Kurosaki zažívající zoufalství z toho že sem loven uslyšel hlas v mé mysli. To bylo poprvé co jsem aktivoval svou zanpakutou. Tengetsu.

Od té doby se ještě projevilo nadání na boj se zanpakutou a vlohy pro shunpo a narozdíl od něj sem svoje vysoké reiatsu dokázal ovládat. Tyhle dvě složky se mi zlepšovali poměrně rychle a tak sem se dopracoval až tak daleko že sem dokázal nějakou chvíli držet krok s bráchou v šermu a v shunpo sem za ním sice velmi zaostával ale moje výdrž to vyrovnávala. Strejdové Urahara a Tessai se mě nějakou dobu snažili naučit kido. Ale zjistilo se že stejně jako brácha sem na něj antitalent. Povedlo se mi naučit z Hado: Byakurai, Shakaho, Tsuzuri Raiden, z Bakudo: Horin, Geki, Shitotsu Sansen. No stále trénuju akorát teď jsem si dal volno na dovolené na kterou jsme jeli s celou rodinou. Tam mi brácha předal něco čemu říkal "Odznak zástupce Shinigami" s tím že má prý ještě jeden. (Dovolená = přes tu dobu kdy se začlo hrát. Aby náhodou nevyvstali problémy že někoho znám.)

Schopnosti:

Lidské: 10 let bojového umění, tátova řezání, bitek s bráchou a mého běhání po venku mě docela zocelilo. Ve své lidské formě sem stále ve své vrcholné kondici (Vysoká síla odolnost a rychlost). Dále dokážu poskytnout první pomoc. Co se týče ohebnosti tak rozhodně nejsem žádný akrobat.

Shinigami:

Zanjutsu - Řekl bych že na můj věk ho mám na dost vysoké úrovni
Hakuda - Základy z mích bojových umění, takže taky dost dobré
Shunpo - Průměrné na úrovni 6 - 5. seata
Kido - antitalent jediné co jsem schopen zvládnout jsou z Hado: Byakurai, Shakaho, Tsuzuri Raiden a z Bakudo: Horin, Geki, Shitotsu Sansen

Zanpakuto: Tengetsu

Vyvolá se slovy: Stačí pouze zvolat jméno. Nemá konkrétní příkaz.

Typ zanpakuto: Hybridní - Ohnivo-větrná + nějak se u mě stejně jako u bráchy a táty projevila schopnost Getsuga Tensho

Shikai: Karyuu no Houkou (Řev ohnivého draka) Využije oheň který se v podobě vlny rozletí na protivníka a jeho síla závisí na množství kyslíku v okolí a vydaném reiatsu.
Kazekiri (Větrné ostří) Větrný útok jehož hlavním atributem je rychlost. Nepůsobí nijak velké zranění ale jeho rychlost je celkem úctyhodná. Může být použito pro zesílení Karyu no Hoko.
Getsuga Tensho (Měsíční tesák Probodávač nebes) Technika využívaná soustředěné reiatsu posílené a vystřelené z čepele. Poměrně destruktivní technika.

Bankai: Ryuusei Tengetsu

Schopnosti: Při aktivaci bankai se kolem mě vytváří brnění z neviditelného (kolem mě je lehce bílý opar v několika místech), rotujícího větru, je permanentní. Jeho síla závisí na mém reiatsu, krom finálního útoku ho nemůžu nijak přetvářet. Na zádech se mi vytvoří plamená křídla která už můžu používat na útoky. Brnění je v těch místech slabší, páč kyslík živý oheň ale zase může protivníka zranit. V bankai se mi mění oblečení které je stejné jako vzhled zanpakuto. (Oblečení Clouda Strifa z Advent Children.) Katana je stejná jako Ichigova. Dlouhý černý meč řetězem připoutaný až k rameni. Může se natahovat do libovolné délky takže funguje jako slabší verze Kazeshini. Pasivní schopnosti jsou ovládání okolního větru a ohně.

Schopnosti ze Shikai:

Karyuu no Hokou: Zesíleno, zůstává.
Kazekiri: Zesíleno, zůstává.
Getsuga Tensho: Zesíleno o dost, zůstává. Barva se mění na safírově modrou.

Schopnosti Bankai:

Jinteki To-chi: Využije sílu ohně a zapálí brnění na mě a já se rozletím na protivníka (Něco jako padající meteorit). Síla techniky je tak velká že při zásahu zraňuje i mě. Sice nijak extra ale zraňuje.

Ketteiteki Getsuga Tensho: Stáhne veškeré moje brnění, stejně jako všechen oheň z křídel a soustředí ho do čepele. V jednom okamžiku ho skombinuje s getsugou a a všechno pošle na nepřítele. Tahle technika má ještě destruktivnější sílu než Jinteki a to o dost. Taky má ale obrovský nápor na tělo a reiatsu.

Obrázek charu:
Spoiler:

Obrázek Shikai:
Spoiler:

Zanpakuto v lidské podobě:
Spoiler:

Obrázek Katany v Bankai:
Spoiler:







Naposledy upravil GeraltWOLF dne Fri Aug 27, 2010 2:36 pm, celkově upraveno 7 krát (Reason for editing : Změna obrázku shikaie + věk, úprava životopisu)
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet příspěvků : 328

Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurosaki Ryu - GeraltWOLF   Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 12:23 am

Já říkám Povoleno. Probírali jsme to na icq a editovali, takže teď je vše OK
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet příspěvků : 118

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ryu
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Tengetsu
Hodnost: Zástupce Shinigami

Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurosaki Ryu - GeraltWOLF   Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 12:29 am

Díky Smile
Návrat nahoru Goto down
sea
Mistake editor
sea


Počet příspěvků : 132

Moje RPG postava
Jméno postavy: Iname Ayumi
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Chisei
Hodnost: 14. důstojník 4. divize

Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurosaki Ryu - GeraltWOLF   Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 10:10 am

můžu mít připomínku? Kolik je tomu charu let? Teď mi tak nějak došlo, že hrajem v době velmi krátce po manze... když Uryuu tam je jako teenager... Pokud je to jinak, tak jsem asi něco zaspala, takže prosím o objasnění... ^^;
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet příspěvků : 118

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ryu
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Tengetsu
Hodnost: Zástupce Shinigami

Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurosaki Ryu - GeraltWOLF   Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 10:44 am

Je mu 17 a já sem teda myslel že hrajeme až nějakou dobu po manze.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet příspěvků : 328

Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurosaki Ryu - GeraltWOLF   Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 11:15 am

No. To je oříšek...Nevím, jak to je, abych pravdu řekl. Ale proč ne. Uryuu může být prostě starý. Shun bude jeho o hodně mladší bratr. Ichigovi a Orihime je 37 a Ishidovi taky.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet příspěvků : 118

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ryu
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Tengetsu
Hodnost: Zástupce Shinigami

Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurosaki Ryu - GeraltWOLF   Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 2:01 pm

Změnil sem obrázek Shikai a dopsal věk Smile
Návrat nahoru Goto down
Shunsui
Visored Leader
Shunsui


Počet příspěvků : 152

Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurosaki Ryu - GeraltWOLF   Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 3:38 pm

Ehm, pánové já vás všechny zastřelim...

https://soul-society.forumczech.com/roleplaying-game-f4/vsechno-byl-jen-sen-t79.htm

Můžeš být Kurosaki, akorát budeš Ichigův bratr ne jeho syn Smile.

Pořádně si to přečti, ve zkratce, Ichigovi je stále sedmnáct nebo kolik, a Aizen nikdy neopustil seireitei, jenom na ně seslal iluzi, aby mohl v klidu šlohnout KLÍČ. Děkuju.

A phate, tvl. dávej pozor když se domlouváme.
Návrat nahoru Goto down
Shunsui
Visored Leader
Shunsui


Počet příspěvků : 152

Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurosaki Ryu - GeraltWOLF   Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 3:55 pm

No a je to. To povoleno je blbý slovo. Něco jako, tak jo můžete jet přes hranice pane. Nezastřelíme vás.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet příspěvků : 328

Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurosaki Ryu - GeraltWOLF   Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:33 pm

Takže Bankai cajk, negativa má Wolf někde napsaný v databázi a já taky. Ty ví jenom on a já. Povoleno. Samozřejmě neumí.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Počet příspěvků : 118

Moje RPG postava
Jméno postavy: Kurosaki Ryu
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Tengetsu
Hodnost: Zástupce Shinigami

Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurosaki Ryu - GeraltWOLF   Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Icon_minitimeFri Aug 27, 2010 2:37 pm

Přidán obrázek katany v bankai...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurosaki Ryu - GeraltWOLF   Kurosaki Ryu - GeraltWOLF Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kurosaki Ryu - GeraltWOLF
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rahvir - GeraltWOLF
» Hisagi Shin - GeraltWOLF

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra :: Herní svět :: Lidský svět :: Charaktery-
Přejdi na: