Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Marvin - Rai

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Marvin

Marvin


Počet příspěvků : 48

Moje RPG postava
Jméno postavy: Maikeru Rai
Jméno Zanpakuto/Resurrección: katatsumuri
Hodnost: 4 (teď už 3) člen 2. divize

Marvin - Rai Empty
PříspěvekPředmět: Marvin - Rai   Marvin - Rai Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 12:30 pm

Jméno:
Maikeru Rai

Věk:
115

Divize:
2 neoficiálně člen S.M.C. (secret mobile corpse)

Pozice:
4

Povaha:
Převážně v dobré náladě, pokud se na něco nezačnu soustředit, poté dobrá nálada rychle ustupuje.

Oblíbené:
Rychlost sama o sobě. Při návštěvě lidského světa, dobré jídlo, ani nemusí být japonské. Pěkné ženy.

Neoblíbené:
Létající holow, jeden se pěkně nadře, než se mu povede ho dostat k zemi.

Zajímavosti:
Prodělaný výcvik u S.M.C. se občas projeví, že když nedávám pozor tak můžu částečně samovolně splynout s okolím. Pro pozorovatele pokud mě nesleduje neustále se může jevit, jakoby jsem odešel z místnosti.

Schopnosti:
Vzhledem k mému zájmu o rychlost jsem se již na akademii, silně věnoval zlepšování svého Shunpo, které mám nyní téměř na hranici možností. Kombinace výcviků S.M.C. a Shinigami u mě mělo za následek trochu paradoxní vyvinutí bojového stylu kombinující prvky z Hakudy a Zanjutsu. Samostatně nejsem v těchto schopnostech moc dobrý, ale v kombinaci jsem překvapil, již nejednoho protivníka. Ostatní Kidou mě moc nezajímali a kromě povinného základu z akademie jsem se navíc učil jen některé bakudou.

Životopis:
V lidském světě jsem byl řadový student se zájmem o sport, fyziku a jídlo.Zájem o fyziku nebyl v této době nijak zvláštní, velkým hitem se začali stávat benzínové motory. Možná zajímavá kombinace, ale ne že by mi to nevyhovovalo. Ve společnosti spíše nenápadný, ale když už se něco dělo většinou jsem byl u toho. Již za života jsem se zajímal o rychlé věci, bohužel vzhledem k mému věku nejrychlejší věc, ke které jsem se mohl dostat bylo sportovní kolo. Které mimoto také způsobilo moji smrt, když jsem se při jedné jízdě, v zatáčce narazil na tvora s velkou bílou maskou, nestihl jsem již zareagovat. Kolo svojí rychlostí projelo skrz a já přistál hlavou přímo na sloupu pouličního osvětlení. Poslední co jsem viděl, bylo jak se podivné stvoření jakoby vypařilo.
Další probuzení mě čekalo až v Seireitei, kde jsem se moc nezdržel. Můj trvalý hlad vydržel i zde a tím se zjistilo, že mám schopnosti, o kterých jsem nic netušil. Odtud dál byl můj postup rychlý nastoupil jsem na akademii pro Schinigami, bez problému vystudoval (již zde sem měl velice dobré výsledky v používaní mého shunpo). V době po absolvování a stádiu čekání na přijetí mezi shinigami jsem byl osloven zdali bych se nechtěl stát členem S.M.C. kde následoval další výcvik. Bylo rozhodnuto, že budu nasazen mezi shinigami, kde jsem stále čekal na výsledek přijetí. Bývalý kapitán druhé divize, byl s tímto faktem obeznámen, nyní s nasazením nového kapitána není moc těch, kteří vědí o mém dvojím povolání, tudíž nemám podporu ve vedení, nebo o ní nevím. Postup po žebříčku hodností nebyl nikterak těžký, při mém dvojitém výcviku. Nyní zastávám post 4 důstojníka, pokud to jde nesnažím se za každou cenu postoupit (zatím).

Zanpaktou:
Katatsumuri – moje zanpaktou se přizpůsobila mému zájmu o rychlost a částečně i stylu boje (viz výše)
Shikai:k vyvolání není potřeba povel, ale když ho vyvolávám k tréninkovému boji, dělám že je potřeba, říkám co mě zrovna napadne.
Vlastností je rozdělení optického pohybu zbraně a fyzického. Při soustředění svého Reiatsu můžu nechat fyzicky čepel dopadnout, až několik chvil po dopadu optické čepele. Začíná se mi dařit dokonce fyzický dopad před optickým. Pokud vydám více Reaitsu, čepel se rychlostí pohybu rozdělí hned na několik a každá může dopadnout jinam. Zatím dokážu pohybovat čepelí pouze tak rychle, že vytvořím až 6 čepelí ale pouze 3 jsou fyzické podstaty. Ostatní projdou skrz oponentovu čepel bez efektu. S trochou tréninku by se to mohlo ještě zlepšit.
Zanpaktou se mi přizpůsobil v tom, že po vyvolání se mi stuhou omotá kolem zápěstí a můžu ho kdykoliv odložit, nebo hodit a přitáhnout zpět. Stuha se sama namotává zpět na rukověť, aby nepřekážela.

Bankai:
zatím není jisté, ale bude to další urychlení mích vlastností v kombinaci s překvapením soupeře.

Foto a popis postavy / zbraně:
Zanpaktou se při vyvolání protáhne na cca 1,2m a na prvních 20cm se vytvoří čepel i na druhé straně. Do jisté míry získá tvar hrotu kopí. Vyvážení zbraně se přesune tak, aby těžiště bylo kompromisem a dalo se tak rychle zacházet s čepelí, stejně jako házet. Terčík nad rukou není kruhový jako u původní wakizaky ale pouze rozšířený spodní konec čepele chrání ruku před zásahem, aby při pohybu terčík nezpomaloval pohyb zbraně.

Postava:
přesnější popis časem - svoje zanpaktou nosím na zádech rukovětí dolu pod pravou ruku. Výcvikem jsem se naučil, plynulým pohybem vytasit zbraň a seknout odspoda za běhu.


Naposledy upravil Marvin dne Wed Apr 14, 2010 2:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shunsui
Visored Leader
Shunsui


Počet příspěvků : 152

Marvin - Rai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marvin - Rai   Marvin - Rai Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 2:44 pm

Oprav si,že jsi přišel do seireitei a ne do hueca munda. K rychlosti a shunpu, je ti 115 let, a rychlost si netrénoval neustále vzhledem k ostatním věcem,takže jsi někde u lehce nadprůměrného podkapitánského shunpa. Ano a k S.M.C. napiš co tou zkratkou myslíš,nejsem si jistý jestli oba myslíme to samé Wink
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet příspěvků : 328

Marvin - Rai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marvin - Rai   Marvin - Rai Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 3:32 pm

Shun to už řekl, jakmile to opravíš, Povoleno
Návrat nahoru Goto down
Shunsui
Visored Leader
Shunsui


Počet příspěvků : 152

Marvin - Rai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marvin - Rai   Marvin - Rai Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 10:52 am

Tak jsme mysleli to samé, já jen,že většinou používáme japonské názvy psané latinkou, a ne anglické.. Jako SMC = omnitsukido.. Povoleno
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Marvin - Rai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Marvin - Rai   Marvin - Rai Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Marvin - Rai
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra :: Herní svět :: Soul Society :: Charaktery-
Přejdi na: