Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Akihiro Lupo

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Akihiro

Akihiro


Počet příspěvků : 37

Moje RPG postava
Jméno postavy: Akihiro Lupo
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Chishio
Hodnost: 3. člen 11. divize

Akihiro Lupo Empty
PříspěvekPředmět: Akihiro Lupo   Akihiro Lupo Icon_minitimeThu Mar 25, 2010 7:34 pm

Jmeno: Akihiro Lupo

Pohlaví: muž

Hodnost: 3. Člen 11. divize

Věk: 235

Výška: 230 cm

Váha: 190 kg

Bydliště: Soul society

Oblíbené: bojovat a spát

Neoblíbené: Hollow a 4. divize

Zajímavosti: Ocelový pruh okolo krku, který jsem si sám ukoval (protekce proti ranám do krku, nebrání hýbání), rád je v první linii, když přijde na bitvu
Schopnosti: velká síla, zvládá šumpo (ale nepoužívá ho) a neumí vůbec kido

Povaha: dobrák, věčinou se sám zasměje vlastnímu vtipu a netají se láskou k jídlu

Životopis: V mládí byl synem kováře, kterému často pomáhal v bitvě. Ve 14 letech přepadli jeho vesnici bandité a zabili mu otce, protože jim nechtěl dát své pečlivě našetřené a zasloužené peníze. Zmocnila se ho taková zloba a nenávist, že ubodal otcova vraha kuchyňským nožem. Zbylí bandité uprchli. Ukoval jsi z ocely ocelový pruh a upravil si ho přesně tak, aby mu padl okolo krku. Poté vzal kuchyňský nůž a kladivo a šel do lesa na bandity. Když jich zabil 10 dostal šíp do srdce a do hlavy. Toto nepřežil. Dostal se na shinigami akademii, po té byl zařazen do 11. divize.

Foto postavy: http://fightersgeneration.com/characters/marduk-hqt5.jpg

____

Jméno zanpakuto: Chishio ( neuvolněná 1 katana)

Vlastnosti zanpakuto: S vyvoláním zanpakuto přejdu automaticky berseker rage (nevim jak to mám napsat česky ) tzn. že ignoruji bolest , jsem rychlejší , mám mnohem více energie a silnější útoky, mám dva skurutí meče (na fotce)

Jak vyvoláváte zanpakuto: Teč Chishio



Foto zanpakuto:
http://www.predatorstuff.com/blogimages/blog_urukhaireview_03.jpg
(to co on drží)


Naposledy upravil Akihiro dne Fri Mar 26, 2010 11:39 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet příspěvků : 328

Akihiro Lupo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Lupo   Akihiro Lupo Icon_minitimeThu Mar 25, 2010 10:23 pm

Takže zaprvé: Je ti kur*a 15, takže si oprav ty hrubky, nebo se vykecej na to, že jsi dysgrafik.

Zadruhé: Jako besrserk se míň kreješ, s přibývajícím počtem zranění prakticky vůbec. Opravdu to tak chceš?

Povoleno, jen si to douprav.
Návrat nahoru Goto down
Shunsui
Visored Leader
Shunsui


Počet příspěvků : 152

Akihiro Lupo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Lupo   Akihiro Lupo Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 1:32 am

Jezus to je chyb,to bych se pic. No povoleno, jenom bych si dopsal váhu a výšku charakteru... Kvůli tý zanpaktou..
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Počet příspěvků : 123

Akihiro Lupo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Lupo   Akihiro Lupo Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 1:38 am

Mno s bersekrem se člověk nekreje vůbec. Proto tahla velké štíty, které jen drželi v ruce. Zato prakticky ignorujou zraněné a jsou děsně drsný mno. Taky málokterý berserks přežil bitvu. Na druhou stranu je tohle ale fan-service hra podle anime, takže bych to extra neřešil. Ale to je jen rada.
Návrat nahoru Goto down
Shunsui
Visored Leader
Shunsui


Počet příspěvků : 152

Akihiro Lupo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Lupo   Akihiro Lupo Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 1:42 am

řešení nech na nás Wink
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Počet příspěvků : 123

Akihiro Lupo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Lupo   Akihiro Lupo Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 1:55 am

Jak říkám jen rada.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

Akihiro


Počet příspěvků : 37

Moje RPG postava
Jméno postavy: Akihiro Lupo
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Chishio
Hodnost: 3. člen 11. divize

Akihiro Lupo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Lupo   Akihiro Lupo Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 11:38 am

Omlouvám se za chyby. Čeština nikdy nebyla můj nejoblíbenější předmět (od doby co jsem zkončil na české škole), takže mě klidně můžete brát za dysgrafika Smile .

Na to krytí jsem si schválně vzal ty dva meče, aby mě jeden ubránil když na mě někdo půjde s bičem (nikdo nemá rád, když ho někdo zamotá a srazí na zem).

A délku a váhu dopíšu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet příspěvků : 328

Akihiro Lupo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Lupo   Akihiro Lupo Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 3:54 pm

Akihiro povoleno, jen mysli na to, že se nebudeš zrovna moc krýt...

A nelíbí se ti víc tenhle meč: http://www.a2armory.com/images/lotr/uruk-hai.jpg ?


Shote: Berserkeři byli vojáci, kteří měli na zádech kůži z medvěda, popřípadě ji částečně nosili na hlavě. Štít nenosili vůbec, měli obouruční sekery a k tomu, aby se dostali do "berserk rage", se před bitkou zfetovali.


Naposledy upravil Phate69 dne Fri Mar 26, 2010 3:58 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Počet příspěvků : 123

Akihiro Lupo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Lupo   Akihiro Lupo Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 3:56 pm

Berserkři jsou stokilový chlápci s obouručkou možn áve hrách a knihách Phate. Vikingský nebo kelstký berserker byl do půli těla ( a občas i úplně nahej ) chlap se štítem a mečem.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet příspěvků : 328

Akihiro Lupo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Lupo   Akihiro Lupo Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 4:47 pm

Radši nic...povoleno.
Návrat nahoru Goto down
Shunsui
Visored Leader
Shunsui


Počet příspěvků : 152

Akihiro Lupo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Lupo   Akihiro Lupo Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 5:41 pm

Může mi někdo z vás dvou inteligentů říct, od čeho je sekce Ostatní?? Bavte se o těhle věcech jinde a nespamujte lidem v postavách do háje! A ano, jinak POVOLENO. Můžeš začít hrát.


Naposledy upravil Shunsui dne Fri Mar 26, 2010 5:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

Akihiro


Počet příspěvků : 37

Moje RPG postava
Jméno postavy: Akihiro Lupo
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Chishio
Hodnost: 3. člen 11. divize

Akihiro Lupo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Lupo   Akihiro Lupo Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 5:43 pm

Ne, děkuju přemýšlel jsem nad ním, ale tenhle se mi líbí víc (líp se s nim bude rozrážet lebka).
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akihiro Lupo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Lupo   Akihiro Lupo Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akihiro Lupo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra :: Herní svět :: Soul Society :: Charaktery-
Přejdi na: