Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Muyoku Mina

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Hana Midori

Hana Midori


Počet příspěvků : 4
Věk : 28

Moje RPG postava
Jméno postavy: Muyoku Mina
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Abunaihana
Hodnost: 4. důstojnice 8. divize

Muyoku Mina Empty
PříspěvekPředmět: Muyoku Mina   Muyoku Mina Icon_minitimeThu Mar 25, 2010 1:03 pm

Jméno: Muyoku Mina (Muyoku znamená obětavá, Mina je jih.)
Věk: Vypadám na 16, ale jelikož jsem Shinigami, jsem o dost starší.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society
Povaha: Jsem nesmělá a nesnáším hádky. Celkem lehce se nechám ovlivnit nebo zastrašit, ale s tím se snažím bojovat, i když je to mnohdy těžké. Co se vztahů týká, v lásce jsem zdrženlivá a v přátelství velmi otevřená.
Minulost: Už od té doby, co jsem nastoupila na akademii jsem chtěla něčeho dosáhnout. Chtěla jsem se stát elitním Shinigami, pod-kapitánkou nějaké divize. Na akademii jsem moc přátel neměla. Byla jsem taková šedá myška, které si nikdo nevšímal, tedy až na dvě vyjímky. Vlastně můžu říct, že Suiren a Haruko byly moje jediné kamarádky. Po absolvování akademie to ale skončilo. Každá z nás šla svojí vlstní cestou. Haruko si nechala přidělit oblast ve skutečném světě, Suiren se stala bodyguardem jednoho zbohatlíka a já se stala čtvrtou důstojnicí osmé divize. Přijali mě v době, kdy ještě divize vedli původní kapitáni. Hodně jsem si na kapitána Shunsuie zvykla, stejně tak i na Nanao dono. Byl to šok, když přišel tenhle převrat a najednou tu byli noví kapitáni. Nesouhlasila jsem s tím, něco jako by mi říkalo "Vždyť to není fér! To nejde, aby sem prostě přišli a nahradili původní kapitány." Ale na druhou stranu je porazili ve férovém souboji a jak už je to v Soul Society zažité, aby se někdo mohl stát kapitánem, musí buď složit kapitánskou zkoušku nebo porazit stávajícího kapitána. Svoji novou kapitánku příliš v lásce nemám, ale poslouchám ji, co mi taky zbývá?
Schopnosti: Co se fyzické síly týká, jsem celkem slabá, ale zase jsem mrštná. Mám dobré vlohy pro Kido a Shunpo, nejlíp mi jde ale Zanjutsu. Také Hakudu často trénuji, má mrštnost je výhoda, ale zase jsem trochu křehká. Mé Reiatsu taky není bůh ví jak silné, ale ovládat ho umím. Mou výhodou je, že si umím dobře rozmyslet kdy a kolik Reiryoku vydat, takže se mi stává jen velmi vzácně, že by mi v boji došlo Reiryoku.
Zanpakuto
Jméno: Abunaihana (V překladu nebezpečná květina.)
Povaha: Abunaihana je společenská a sebevědomá. Vždy se mě snaží povzbudit, ale do ničeho mě nenutí. Někdy je trochu lehkomyslná, ale jinak vždy zachová chladnou hlavu. Zbožňuje zelenou barvu, naopak modrou příliš v lásce nemá.
Rozkaz pro uvolnění: Hanagata Abunaihana (V překladu kveť Abunaihano.)
Podstata: Abunaihana je Zanpakuto založená na využití Kido a elementu vzduchu.

Vzhled: Abunaihana vypadá ve všech formách stejně. (Obrázek dole.)
Při Shikaii na moment vyvolá iluzi, což vypadá, jako kdyby se čepel mé Zanpakuto změnila v poupě, které následně vykvete.
Techniky: Hana no Kouhi no Doku (V překladu jed královny květin.)
Tím že do Abunaihany proudí mé Reiryoku jsem schopná pouhou myšlenkou kdykoliv z její čepele vypustit zelený proud vzduchu, který je prudce jedovatý. Já jsem vůči tomu jedu imuní. Jed v první fázi zhorší vidění a sluch, asi po půl hodině nastanou potíže s dýcháním a plíce se nepříteli začnou plnit lotosovými okvětními lístky, pokud ale do půl hodiny po zasažením jedem vyčerpám své Reiryoku, jed přestane účinkovat.
Skutečná forma:
Muyoku Mina Abunai10

Bankai: Midoriirono Kusabana no Kaze no Dansu (V překladu větrný tanec zelených květů.)
Stačí jen máchnout svou Zanpakuto a daným směrem vyrazí ohromný proud vzduchu, který nese nespočet zelených lotosových květů. Větrný vír by nepřítele roztrhl a nebo stačí jediný nepatrný kontakt s těmi květy a nepříteli se do těla dostane prudký jed. Jeho účinky jsou stejné jako u Shikaie, ale jsou rychlejší.
(Zatím neovládá.)

Vzhled:
Muyoku Mina Muyoku10

Muyoku Mina Muyoku11

Muyoku Mina Muyoku12
Mina a Suiren.
Muyoku Mina Muyoku15
Mina a Haruko
Muyoku Mina Muyoku14


Naposledy upravil Hana Midori dne Thu Mar 25, 2010 3:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet příspěvků : 328

Muyoku Mina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muyoku Mina   Muyoku Mina Icon_minitimeThu Mar 25, 2010 3:10 pm

Velmi hezky napsaná postava. Povoleno. Jinak hádám že to s tím zrakem je rozostření a částečná hluchota (jako při výbuchu granátem). Jinak vítej u nás a užij si to tu.
Návrat nahoru Goto down
Hana Midori

Hana Midori


Počet příspěvků : 4
Věk : 28

Moje RPG postava
Jméno postavy: Muyoku Mina
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Abunaihana
Hodnost: 4. důstojnice 8. divize

Muyoku Mina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muyoku Mina   Muyoku Mina Icon_minitimeThu Mar 25, 2010 3:36 pm

Phate69 napsal:
Velmi hezky napsaná postava. Povoleno. Jinak hádám že to s tím zrakem je rozostření a částečná hluchota (jako při výbuchu granátem). Jinak vítej u nás a užij si to tu.

Ano, tak jsem to myslela. A chci se zeptat, úvoďák si píšu sama, že?
Návrat nahoru Goto down
Shunsui
Visored Leader
Shunsui


Počet příspěvků : 152

Muyoku Mina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muyoku Mina   Muyoku Mina Icon_minitimeThu Mar 25, 2010 4:16 pm

Povoluji, jo děláš jestli tím myslíš svůj první post kde jseš a co děláš Smile
Návrat nahoru Goto down
Shunsui
Visored Leader
Shunsui


Počet příspěvků : 152

Muyoku Mina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muyoku Mina   Muyoku Mina Icon_minitimeMon Mar 29, 2010 2:35 pm

Eh-hm, ty tu píšeš jiným do postů,a že bys třeba napsala svůj první post do hry to ne .. Smile
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet příspěvků : 328

Muyoku Mina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muyoku Mina   Muyoku Mina Icon_minitimeMon Mar 29, 2010 3:38 pm

A prosím, hoď si obrázky do spoilerů...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Muyoku Mina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muyoku Mina   Muyoku Mina Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Muyoku Mina
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra :: Herní svět :: Soul Society :: Charaktery-
Přejdi na: