Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Uryu Michael Hirako . NPC

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Shunsui
Visored Leader
Shunsui


Počet příspěvků : 152

Uryu Michael Hirako . NPC Empty
PříspěvekPředmět: Uryu Michael Hirako . NPC   Uryu Michael Hirako . NPC Icon_minitimeWed Mar 03, 2010 4:07 pm

Jméno: Uryu Michael Hirako

Věk: sedmnáct,

Výška: 189 cm

Váha: 73 kg

Národnost: česká

Bydlí v domě Ishidů,společně se svým bratrem

Rasa: Quincy/Visored

Luk: Sytě bílý...

Mám pentacle: zavěšený na pravém zápěstí,střílím levačkou..

Schopnosti: Markmanship (jak jinak),poměrně slušně mává seele schneiderama,
hirenkyku je na průměrné úrovni a Rasontengai také, Gintó ovládá všechna,
je vlastníkem sedmi seele schneiderů, dokáže po někollika vteřinách vystřelit více šípů najednou (zatím umím osm).

Oblíbené: Baví ho jezdit na duševních částicích,rodina,fotbal,a paření MMORPG

Neoblíbené: hollow

Fobie: Nemá

Životopis:

Narodil jsem se v české republice,vlastně jako sirotek,
jelikož maminka mi zemřela při porodu,
vyrůstal jsem v pražském dětském domověh osmi let,pak se mě ujala pěstounská rodina, a já s novým tatínkem začal chodit na fotbal,což mě děsně bavilo, někdy ve dvanácti jsem začal chodtin thajský box,který mě bavil hlavně díky trenérovi a jeho úžasnejm hláškám. Žil spojekeně a šťastně,jenomže po čase,asi ve třinácti letech jsem začal vidět duchy. Ty normální, a jednou na fotbale když jsem hulákal MISTŘI se objevil hollow,nevěděl jsem co to je,ale věděl jsem,že to nemám rád tehdy jsem poprvé čirou náhodou vyvolal luk,a zastřelil ho. Připadal jsem si jako hrdina,ale nikdo to neviděl.. To mi došlo,že jsem jedinečný a po nocích jsem často chodil a semtam na nějakého narazil a sejmul
V tu chvíli se jako na zavolanou objevil můj otec, když jsem zjistil,že mám tátu japonce,málem to se mnou švihlo,divil jsem se a byl chvilku naštvaný,že mě opustil a nechal mě žít v zemi,kde pro kus chleba prodají vlastní matku,
na druhou stranu jsem byl rád,že se po mně vůbec sháněl, a když mi nabídl abych s ním odletěl do Japonska souhlasil jsem,ale na svou původní rodinu jsem nezapomněl,stále jim píšu.
V Japonsku jsem poznal svého nevlastního bratra,kterého jsem měl rád,protože tak jsem si přesně představoval staršího bratra, trénoval jsem s ním své quincy schopnosti,a taky s dědečkem samozřejmě. Jenom tatíkovi se to nějak zvlášť nelíbilo.
Pak mě unesl Aizen a řekl si co si vyzkoušet zkombinovat quinciho a hollowa,a tak jsem se narodil podruhé.. tam mě našel Hirako a jenom tak mimochodem mě se svým otcem zachránil... Vrátil jsem se zpátky a neic nebylo jako dřív,ale Urahara-san mě dal jakžtakž dopořádku,ale od té doby jsem přišel o většinu lidských emocí a získávám je zpátky děsně pomalu..


Obrázky dodám až budu mít stabilnější net..


Naposledy upravil Shunsui dne Wed Mar 24, 2010 8:12 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Shunsui
Visored Leader
Shunsui


Počet příspěvků : 152

Uryu Michael Hirako . NPC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uryu Michael Hirako . NPC   Uryu Michael Hirako . NPC Icon_minitimeWed Mar 03, 2010 5:45 pm

EDITED, chtěl bych povolení hrát
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Počet příspěvků : 682
Věk : 32
Bydliště : Olomouc

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ruyichi Yoshiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Tenshi
Hodnost: Vaizardo

Uryu Michael Hirako . NPC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uryu Michael Hirako . NPC   Uryu Michael Hirako . NPC Icon_minitimeWed Mar 03, 2010 6:06 pm

Mno povoluju Smile Doufám, že se nebude objevovat zase u každý bitvy, která je přes celý město od něj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://soul-society.forumczech.com
Shunsui
Visored Leader
Shunsui


Počet příspěvků : 152

Uryu Michael Hirako . NPC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uryu Michael Hirako . NPC   Uryu Michael Hirako . NPC Icon_minitimeWed Mar 03, 2010 6:14 pm

ne nebude,já si to předtím blbě přečetl a myslel že to je jinde než bylo Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Uryu Michael Hirako . NPC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uryu Michael Hirako . NPC   Uryu Michael Hirako . NPC Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Uryu Michael Hirako . NPC
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra :: Herní svět :: Lidský svět :: Charaktery-
Přejdi na: