Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Iname Ayumi - sea

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
sea
Mistake editor
sea


Počet příspěvků : 132

Moje RPG postava
Jméno postavy: Iname Ayumi
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Chisei
Hodnost: 14. důstojník 4. divize

Iname Ayumi - sea Empty
PříspěvekPředmět: Iname Ayumi - sea   Iname Ayumi - sea Icon_minitimeTue Mar 02, 2010 1:11 am

Příjmení: Iname 否目
Jméno: Ayumi 安歩

Věk: 74

Divize: 4.

Pozice: 14.

Povaha: obětavá, živá, přátelská, maličko nesmělá... opravdu hodně obdivuje Unohanu, je tajně zamilovaná do Hisagiho...

Schopnosti:
- šerm - základy z akademie
- shunpo - ovládá, ale jen málo, tak do 10 metrů... potřebuje ho, aby se včas dostala ke zraněným, ale priority má jinde...
- kido - dalo by se říct, že přes kido je expert. Sice ne tak jako Hinamori, ale zvládá toho docela dost, jak hado tak bakudo bez zaříkání do čísla 40, do 81 pak se zaříkáním.
- lékařské kido - ovládá velmi dobře. S tím je i spojená dobrá znalost anatomie shinigami (musí vědět, co má léčit...)
- chemie - vyzná se v lécích a podpůrných přípravcích, ale i v jedech a protijedech
- cítění reiatsu - zvládá na úrovni průměrného 8. člena

Oblíbené: 4. divize, kapitán Hisagi, kapitánka Unohana, zástupkyně Kotetsu, klid, kapitáni Kyouraku (původní) a Ukitake, vaření

Neoblíbené: Zaraki Kenpachi a ostatní, co neuznávají 4. divizi, hollow

Životopis:
Žila normálně někde v Japonsku, ale když jí bylo nějakých 13 let, stala se jí nehoda a Ayumi vypadla z balkónu a zabila se. Několik dní bloumala po městě jako plusko, až jednoho rána se objevil nějaký podřadný hollow a chtěl ji sežrat. Samozřejmě se ho lekla a její pluskový instinkt ji donutil zdrhat. Vběhla přímo do náruče nějakého pohledného shinigamiho, ale nestihla si ho moc prohlédnout, protože téměř okamžitě hollowa zabil a ji poslal duševním pohřbem do Soul Society.
Tam pár let bloumala po Rukongai, kde zaslechla nějaké řeči o shinigami akademii. Napadlo ji, že tam bude ten, co ji tenkrát zachránil, tak se tam šla podívat. Nějak se přimíchala k těm, co se tam snažili vstoupit jako studenti a úplnou náhodou byla přijata. Svého zachránce nikde neviděla, ale došlo jí, že tady ho asi neuvidí, že se bude muset propracovat až do Gotei 13.
Ze svých studií si pamatuje to, že si z ní všichni dělali legraci kvůli jejímu Zanpakuto, neboť v zapečetěné formě mělo podobu dýky tantó místo katany. Nicméně hodně dobře jí šlo kido a později také lékařské kido, takže šikanována zas tak moc nebyla.
Po ukončení akademie byla zařazena do čtvrté jednotky, kde se postupem času dopracovala až na pozici čtrnáctého důstojníka. Čirou náhodou zjistila, že ten, kdo ji kdysi zachránil, byl Hisagi Shuuhei. Jenže za celou tu dobu, co tam je, neměla možnost s ním mluvit. A taky pochybuje, že by si ji pamatoval, když má tolik práce s vedením deváté divize.
Jednou v rámci povinností nižšího důstojníka čtvrté divize potkala Kurotsuchi Nemu a zjistila, že se její oblečení je mnohem praktičtější - nepřišlapává si hakamu, když jde do schodů. Tak začla nosit tohle, ovšem s černými punčocháči...

Foto:
Spoiler:

Zanpaktou: Chisei 治瀞

Vzhled Zanpakuto v zapečetěné formě: tantó - nosí jej schované v levém rukávu
Spoiler:

Vyvolání Zanpakuto: Kiyomere, Chisei! (očisti) - po vyvolání se čepel Chisei prodlouží na cca 40 cm a začne modře světélkovat.

Shikai, pasivní schopnost: v shikai toto Zanpakuto nedokáže proseknout/říznout nic, co normální Zanpakuto prosekávají/řezají, jako například tělo, předměty a podobně. Ovšem na druhou stranu prosekne to, co normální Zanpakuto ani obyčejné zbraně neproseknou - oheň, vodu, reiatsu, kido... což znamená, že se tím může bránit některým hado (Shakkaho, Soukatsui a další), ty prostě prosekne, a taky rušit bakudo (Geki, Rikujou Kourou a další).

Shikai, aktivní schopnost: Iyazumi 癒水 - z čepele vytryskne čirá voda, která léčí zranění. Množství té vody a její léčivé účinky záleží na reiatsu, které Ayumi do této schopnosti vloží.

A samozřejmě úspěch obou schopností jejího Zanpakuto závisí na reiatsu! Je jasné, že snadněji přesekne Shakkaho od nějakého random člena než od kapitána...

Bankai: - nemá... ani ona ani já nevíme, co je zač nebo jak se jmenuje :J -

Duch Zanpakuto:
Spoiler:


Naposledy upravil sea dne Tue Mar 02, 2010 12:49 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet příspěvků : 328

Iname Ayumi - sea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iname Ayumi - sea   Iname Ayumi - sea Icon_minitimeTue Mar 02, 2010 1:26 am

Eh...když rozřízneš oheň, tak poletí obě půlky dál, jen mezi nima bude dvoumilimetrová mezera...k čemu to bude? Samozřejmě tě nechci nijak shazovat, jsem jen zvědavý... No...připadá mi trošku úsměvné, že si k večeři dáš deset deka krájeného větru k dvoum krajícům vody, ale každý podle svého gusta...


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
sea
Mistake editor
sea


Počet příspěvků : 132

Moje RPG postava
Jméno postavy: Iname Ayumi
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Chisei
Hodnost: 14. důstojník 4. divize

Iname Ayumi - sea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iname Ayumi - sea   Iname Ayumi - sea Icon_minitimeTue Mar 02, 2010 1:29 am

No... Jak bych to jen vysvětlila... Je fakt, že jsem to trochu nedomyslela s tim tantó, ale to editnu.
Prostě to přesekne a ta substance se jakoby rozestoupí, takže když na ni poletí například Shakkaho, tak to rozsekne a ty části proletí kolem ní...
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet příspěvků : 328

Iname Ayumi - sea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iname Ayumi - sea   Iname Ayumi - sea Icon_minitimeTue Mar 02, 2010 2:05 am

Pokud to ovšem nerozsekne vodorovně ;-) Ok, takhle už to beru, ale vysvětlení máš docela hrozný :-D
Návrat nahoru Goto down
sea
Mistake editor
sea


Počet příspěvků : 132

Moje RPG postava
Jméno postavy: Iname Ayumi
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Chisei
Hodnost: 14. důstojník 4. divize

Iname Ayumi - sea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iname Ayumi - sea   Iname Ayumi - sea Icon_minitimeTue Mar 02, 2010 2:13 am

Tak neni blbá, aby sekala vodorovně...
Co myslíš tím "hrozný"? Jako málo srozumitelný? Nebo nějak jinak?
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet příspěvků : 328

Iname Ayumi - sea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iname Ayumi - sea   Iname Ayumi - sea Icon_minitimeTue Mar 02, 2010 12:20 pm

Jako hrozný
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Počet příspěvků : 682
Věk : 32
Bydliště : Olomouc

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ruyichi Yoshiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Tenshi
Hodnost: Vaizardo

Iname Ayumi - sea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iname Ayumi - sea   Iname Ayumi - sea Icon_minitimeTue Mar 02, 2010 5:52 pm

Zajímavej Shikai.. Smile .. Já povoluju
Návrat nahoru Goto down
https://soul-society.forumczech.com
Itachi
Admin
Itachi


Počet příspěvků : 87
Věk : 30
Bydliště : Námestovo - Slovakia

Moje RPG postava
Jméno postavy: Hisana Tenshi
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Bara no Yoshi
Hodnost: 3.dôstojník , 6.divízia

Iname Ayumi - sea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iname Ayumi - sea   Iname Ayumi - sea Icon_minitimeTue Mar 02, 2010 5:57 pm

Ja taky...

Povoleno špeciálne pre teba :-D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Iname Ayumi - sea Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iname Ayumi - sea   Iname Ayumi - sea Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Iname Ayumi - sea
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra :: Herní svět :: Soul Society :: Charaktery-
Přejdi na: