Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 shunsui mukankaku buraindo kyouraku - NPC

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Shunsui
Visored Leader
Shunsui


Počet příspěvků : 152

shunsui mukankaku buraindo kyouraku - NPC Empty
PříspěvekPředmět: shunsui mukankaku buraindo kyouraku - NPC   shunsui mukankaku buraindo kyouraku - NPC Icon_minitimeMon Mar 01, 2010 2:27 pm

Jméno: Shunsui Mukankaku Buraindo Kyouraku

Věk:1714

Divize:5

Pozice: Kapitán

Povaha: Klidný,vyrovnaný

Schopnosti: Kido (všechno),šerm,rychlost(agility ,ne shunpa), absolutní kontrola svého reiatsu

oblíbené: čaj,klid,popíjení čaje s Ukitakem a mladším bráchou,jeho bílý kocour

Neoblíbené: Vlastně má rád všechno,na hluchotu a slepotu si zvykl,

Životopis:
Minulost z lidského světa nemám..
Narodil jsem se ve šlechtické rodině Kyouraku,s dvěma celkem podstatnými vadami,
slepý a hluchý,naštěstí jsem alespoň díky jakési duševní síle dokázal odhadnout pocity a mohl se dorozumívat.¨
Dlouhou dobu jsem vlastně trávil jen s rodinou a snažil se s tím sžít,
dokázal jsem se částečně orientovat díky obrazcům,které jsem viděl, dlouho jsem zjišťoval
co ty zlatavé rozmazané šmouhy mají znamenat,ale časem jsem to pochopil,
když mi mohlo být kolem dvanácti let,dostal jsem kocoura,duševní tok měl podobný jako já a
proto jsem neměl problém s ním sdílet jeho mysl,začal jsem vidět a slyšet,byl jsem šťastný,
jenže když jsem se myslí odloučil,zjistil jsem,že si z obrazů nepamatuji skoro nic,ale aspoň slova jsem dokázal používat.
Začal jsem hodně číst a konečně žít skoro plnohodnotným životem, pak se u našich dveří objevil on. Ten jež chránil slabé a sdružoval silné, stal jsem se součástí jeho třináctky a stovky let jsem trénoval a sílil, nedávno jsem se vrátil,aby se Seireitei zase vrátila k míru a pořádku,jako byla před Aizenovým uzmutím klíče.. Tedy vlastně Ginovým. Yamamoto Genryuusai neomluvitelně selhal.


Zanpaktou: Mitsukai (archanděl) zanpaktou se změní v dlouhou jednoruční zbraň obaloenou ohněm

Shikai: 1. schopnost - Enkoukei plamenný bič,ze zanpaktou se na dvě minuty stane plamenný bič s vysokou ničivou silou a zaplující všechno čeho se dotkne..

2. schopnost - enkoutouken -plamenné meče, máchnu zanpaktou, podél křivky vytvořené máchnutím vyletí ze zbraně nespočet plamenných čepelí

Bankai: Enkou Akuma (plamenný démon)

Schopnosti: zanpaktou zmizí místo ní mě obalí oheň, se kterým můžu téměř neomezeně manipulovat(útočit krýt a podobně) je to bankai takže je to dost velké,

keta enkou shiro Sloupce bílého ohně: Vytvoření sedmi sloupců bílého ohně okolo soupeře(něco jako hitsugayovo vězení,ale spopelnění je zábavnější) dá se zničit jen přetlačením reiatsu,

Boží úder: Tentei sentou,nashromáždí všechen oheň a reiatsu do obří pěsti o velikosti několika metrů a udeřím s ním..



Obrázky dodám. Až je najdu


Naposledy upravil Shunsui dne Wed Mar 24, 2010 7:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
sea
Mistake editor
sea


Počet příspěvků : 132

Moje RPG postava
Jméno postavy: Iname Ayumi
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Chisei
Hodnost: 14. důstojník 4. divize

shunsui mukankaku buraindo kyouraku - NPC Empty
PříspěvekPředmět: Re: shunsui mukankaku buraindo kyouraku - NPC   shunsui mukankaku buraindo kyouraku - NPC Icon_minitimeTue Mar 02, 2010 2:43 pm

Možná by se ti hodilo toto: :J
kód:
http://i240.photobucket.com/albums/ff116/Yukishiro-senpai/Asura%20Cryin/16UzumasaShioizumi.jpg
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Počet příspěvků : 682
Věk : 32
Bydliště : Olomouc

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ruyichi Yoshiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Tenshi
Hodnost: Vaizardo

shunsui mukankaku buraindo kyouraku - NPC Empty
PříspěvekPředmět: Re: shunsui mukankaku buraindo kyouraku - NPC   shunsui mukankaku buraindo kyouraku - NPC Icon_minitimeTue Mar 02, 2010 5:47 pm

Povoleno
Návrat nahoru Goto down
https://soul-society.forumczech.com
Sponsored content





shunsui mukankaku buraindo kyouraku - NPC Empty
PříspěvekPředmět: Re: shunsui mukankaku buraindo kyouraku - NPC   shunsui mukankaku buraindo kyouraku - NPC Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
shunsui mukankaku buraindo kyouraku - NPC
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra :: Herní svět :: Soul Society :: Charaktery-
Přejdi na: