Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Charakter - Itachi

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Itachi
Admin
Itachi


Počet příspěvků : 87
Věk : 30
Bydliště : Námestovo - Slovakia

Moje RPG postava
Jméno postavy: Hisana Tenshi
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Bara no Yoshi
Hodnost: 3.dôstojník , 6.divízia

Charakter - Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Charakter - Itachi   Charakter - Itachi Icon_minitimeSun Feb 28, 2010 4:08 am

Jméno: Hisana

Priezvisko: Tenshi

Věk: Vypadá na 16

Místo narození: Seireitei

Povolání: Shinigami - stará sa o Karakuru , Študent

Hodnosť: 6.Divízia , 3.dôstojník

Bydliště: Karakura Town

Rasa: Shinigami

Oblíbené: Stará dobrá pizza , šport , veľké výzvy - akcia a stará dobrá škola. Byakuya Kuchiki.

Neoblíbené: Nuda , cibuľa , cesnak...

Fóbie: Strach zo straty moci shinigami ; strach z preloženia do inej divízie...

Rodina: V Seireitei.

Povaha: Ľahko arogantná k nepriateľom , k "priateľom" je naopak , milá. Odhodlaná , hrnie sa takmer do všetkého a inteligentná.

Schopnosti: Nadaná , inteligentná , fyzický zdatná. Veľmi dobré jej ide kidou...

Zaujímavosti: Sama sa považuje za veľmi peknú osobu , teda dbá o svoj vzhľad.

Životopis: Hisana sa narodila v Seireitei. Odmalička bola veľmi nadaná , milá a inteligentná a hlavne , mala predpoklady stať sa shinigami , teda nastúpila na akadémiu a o 6 rokov ju úspešne skončila. Už počas akadémie si veľmi obľúbila kapitána 6.divízie. Nikdy s ním nehovorila , ale veľa o ňom počula a pár krát ho dokonca videla , teda sa stal sa pre ňu takým väčším vzorom ako vodca urodzenej rodiny a kapitán. Postupne ho začala napodobňovať s boji. Začala byť ľahšie arogantná k súperom , ale naopak , k ostatným si zachovala svoju milú tvár. Na akadémií jej najlepšie išli kidou , za čo ju aj učitelia chválili a doteraz ju spomínajú pred žiakmi , ako najlepšiu žiačku , čo sa kidou týka. Po ukončení akadémie teda nastúpila do gotei13 , konkrétne do 6.divízie. Najprv ako nižší dôstojník , až sa postupne prepracovala vyššie , dokonca na spomínaného 3.dôstojníka. Počas tohto prepracovania sa získala svoj shikai , na ktorý je veľmi hrdá a váži si ho , pretože jeho schopnosť je tak arogantná , ako samotný Byakuya. Po čase však aj vrchnému kapitánovi došlo , že by z nej niečo viac osožné ako je teraz. Ledva začala trénovať na bankai a bola poslaná do mesta Karakura , aby získala viac skúseností v boji s hollow , ktoré jej chýbali. Síce bolo neobvyklé , aby 3.dôstojník strážil mesto ale , hollow stále pribúdalo a potrebovali tam niekoho silného , tak poslali ju. Ona získa skúsenosti a zároveň bude Karakura vybavená. Účel svedčí prostriedky...
Čo sa Karakuri týka , chodí na rovnakú školu ako Yoshiro a ostatní , teda je ich verná spolužiačka.

Foto:
Charakter - Itachi Kuchiki_Byakuya_Lieutenant_by_CiLiNDr0

---


Zanpakuto: Bara no yoshi (Kráska z ruže)

Vyvolávací příkaz: Ukáž svoju krásu , Bara no yoshi !

Vzhled Zanpakuto:

Spoiler:


Duch Zanpakuto:

Spoiler:


Shikai

Spoiler:

Schopnosť: Schopnosť shikaiu je ukradnúť krásu všetkým očiam , ktoré sa na naň pozerajú. Inými slovami , postihnutý uvidí všetky veci škaredé a odstrašujúce , až sa mu budú hnusiť a bude z nich dostávať nepriaznivé pocity a myšlienky (znechuť , strach , niekedy zvracanie). Jediná vec , ktorá ostane pekná je zanpakutou a Hisana. Funguje to bohužiaľ na každého , kto sa pozerá na zanpakutou , či už je to nepriateľ alebo nie.

Shikai skill 1.

Rosa (Ruža)
Vytvorí z reiatsu lupene z červenej ruže (počet je individuálny) a nasmeruje na nepriateľa...
Lupene majú tú schopnosť , že ich môže vyvolať fakt veľa a sú pomerne rýchle a silné...

Shikai skill 2.

Rosa Miki (Stonka Ruže)
Súvisí s prvým skillom. Po vytvorení lupeňov z ruže dokáže jednotlivé lupene pospájať reiatsu stonkou posiatou tŕňmi. Takto môže znehybniť a zraniť nepriateľa nepriateľa...

Bankai

???
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Počet příspěvků : 682
Věk : 32
Bydliště : Olomouc

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ruyichi Yoshiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Tenshi
Hodnost: Vaizardo

Charakter - Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Itachi   Charakter - Itachi Icon_minitimeSun Feb 28, 2010 4:12 am

Líbí se mi to Smile Dost Smile .. Takže já schvaluju Smile
Návrat nahoru Goto down
https://soul-society.forumczech.com
Itachi
Admin
Itachi


Počet příspěvků : 87
Věk : 30
Bydliště : Námestovo - Slovakia

Moje RPG postava
Jméno postavy: Hisana Tenshi
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Bara no Yoshi
Hodnost: 3.dôstojník , 6.divízia

Charakter - Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Itachi   Charakter - Itachi Icon_minitimeSun Feb 28, 2010 4:15 am

Ok , já taky schvalujú...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Počet příspěvků : 682
Věk : 32
Bydliště : Olomouc

Moje RPG postava
Jméno postavy: Ruyichi Yoshiro
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Tenshi
Hodnost: Vaizardo

Charakter - Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Itachi   Charakter - Itachi Icon_minitimeSun Feb 28, 2010 4:15 am

Ok Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://soul-society.forumczech.com
Itachi
Admin
Itachi


Počet příspěvků : 87
Věk : 30
Bydliště : Námestovo - Slovakia

Moje RPG postava
Jméno postavy: Hisana Tenshi
Jméno Zanpakuto/Resurrección: Bara no Yoshi
Hodnost: 3.dôstojník , 6.divízia

Charakter - Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Itachi   Charakter - Itachi Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 12:24 am

Upresním tu pasívnu schopnosť pre Reda , pretože ju zrejme nepochopil.
Nie , nemôže spôsobiť nič ako neschopnosť boja - možno pre veľmi slabé povahy.
Je pekné , že si si svoju náladu vyvŕšil na mne , ale nabudúce to nerob. Viem , že adminovanie niekedy prerastie cez hlavu a nedá sa proste inač.
V pohode mám qip , môžeš mi povedať všetko , ale takéto zasahovanie do hry ma mrzí.

Dík : (
Návrat nahoru Goto down
Shunsui
Visored Leader
Shunsui


Počet příspěvků : 152

Charakter - Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Itachi   Charakter - Itachi Icon_minitimeWed Mar 24, 2010 8:17 pm

No jo ty musíš bejt pořád hezkej co?
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet příspěvků : 328

Charakter - Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Itachi   Charakter - Itachi Icon_minitimeWed Mar 24, 2010 8:53 pm

Doplň si obrázky a jinak povoleno
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Charakter - Itachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - Itachi   Charakter - Itachi Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Charakter - Itachi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter - Misman
» Charakter - Red
» Charakter:Zap
» Charakter - Horox
» Charakter - Nawaki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra :: Herní svět :: Lidský svět :: Charaktery-
Přejdi na: