Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kagami no Hansha - loki 2. postava

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
loki

loki


Počet příspěvků : 47

Moje RPG postava
Jméno postavy:
Jméno Zanpakuto/Resurrección:
Hodnost:

Kagami no Hansha - loki 2. postava Empty
PříspěvekPředmět: Kagami no Hansha - loki 2. postava   Kagami no Hansha - loki 2. postava Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 3:59 pm

Jméno: Kagami

Příjmení: no Hansha

Věk: 80 lidských 20

Výška: 160 cm

Divize: 2.

Pozice: (nevím jaká je možná?prosím přidělit)

Povaha: Klidná, přemýšlivá, tichá, chladná

Oblíbené: východy slunce, knížka, příroda, řád, boj a trénink se svojí zanpakutou, cigarety, káva

Neoblíbené: uřvaní lidé, hektičnost, chaos, nepořádek

Životopis: Kagami vyrůstala odmalička v rodině která se proplétala podsvětím tehdejší doby a také na to pak i doplatila když byly Kagami 4 roky zabili jí matku i otce a bratra zabili když bojoval v armádě proti spojencům. Malá Kagami by asi brzy zemřela kdyby se jí neujala spřátelená rodina ovšem rodina nájemných vrahů. Tak se z ní stal taky nájemný vrah a byla v tom opravdu dobrá ve 12-ti letech zabíjela lidi vysokého postavení beze stop. Brzy si zamilovala ten pocit když někdo zemřel její rukou a ani o tom nevěděl. Ve 20-ti zemřela při obrovské dopravní havárii zaklíněná v autě.

Kagami se prakticky hned dostala do Seireitei kde dlouho žila jako normální duše ale to jí pak přestalo bavit a chyběl jí boj a zabíjení a rozhodla se že vystuduje akademii což se jí také povedlo měla poměrně velké nadání na Bakudo, Zanjutsu a Hoho. Nadruhou stranu Hakuda a Kido není její silná stránka.

Zajmavosti: Má na krku a tváři tetování které si přinesla z lidského světa je to jsou to symboly její původní vyvražděné rodiny a rodiny která se jí ujala. Také se (díky své zanpakutou) velice rychle dokáže učit.

Zanpakutou: Mira (Zrcadlo)

Vyvolání: Fokkusu, Mirā! (Oklam, Zrcadlo!)

Schopnosti:
1) Kaku Bito! (Sebe Neporazíš!) Mira (vypadá jako obyčejná zanpakutou) i Kagami vypadají jako by byly tvořeny kovem. Její schopností je že se chová jako zrcadlo. Dělá přesně ty samé pohyby co nepřítel a kopíruje schopnosti jeho zanpakutou např.: když na mě soupeř vypálí shakkaho já v tu samou chvíli udělám do samé. Když je schopností soupeřovy Zanpakutou cepíny se žiletkovým drátem (viz. Kashike) moje zanpakutou taky vypadá jako cepíny se žiletkovým drátem ovšem s tou zbraní já neumím zacházet - umím s ní jen to co soupeř udělá takže např.: hodí li po mě Kashike cepín s rotací umím hodit cepín tak aby udělal rotaci, umí-li držet žiletkový drát tak aby se o něj nepořezal umím to taky. Zkrátka ovládat onu zbraň případně schopnost zanapakutou se učím až během souboje. Všechno co se naučím pak můžu dle libosti používat. Nevýhodou tohohle je že kopíruju vždy konkrétního soupeře takže jestly sem se něco naučila v minulém souboji můžu to použít jenom jestly je to ten samý člověk proti jinému nemůžu a musím se učit jeho schopnosti.

2) Eien no meiro. (Věčné bludiště.) Kolem soupeře utvořím obrovskou kouli tvořenou zrcadly uvnitř které je od středu až ke stěnám obrovské zrcadlové bludiště. Tahle koule se dá rozbít jen pomocí reiatsu, ale když je moje reiatsu větší než soupeřovo koule odpoví na soupeřovo reiatsu smrštěním. Když je nějaké zrcadlo rozbito seskládá se někde jinde. Je to jako vězení ve kterém se má protivník buď nervově zhroutit nebo přijít o rozum používám to k zmatení soupeře. Já můžu do koule nahlížet tak že se v nějakém ze zrcadel objeví můj obličej když soupeř sekne do mého obličeje koule se rozpadne ovšem pokud sekne do odrazu nic se nestane používám to k zdeptání soupeře.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Počet příspěvků : 328

Kagami no Hansha - loki 2. postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kagami no Hansha - loki 2. postava   Kagami no Hansha - loki 2. postava Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:06 pm

Zrcadlovou kouli si můžeš dát jako bankai (s tím, že m,ůže pojmout několik soupeřů najednou). A do PMky mi napiš, jak se sakra ta tvoje bestie dá porazit.
Návrat nahoru Goto down
 
Kagami no Hansha - loki 2. postava
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Chin Jin - Loki
» Najsexi postava
» Suicida Ruin, Postava Phate69

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach - (NE)Official CZ / SK RPG hra :: Herní svět :: Soul Society :: Charaktery-
Přejdi na: